• Velkoobchodní prodej elektroinstalačního materiálu
  • Elektromontáže do 110kV
  • Provoz, servis a údržba elektrických zařízení
  • Výroba a servis elektrických zařízení do prostředí s nebezpečím výbuchu
  • Velkoobchodní prodej klimatizačních zařízení LG
  • Velkoobchodní prodej neželezných kovů
Čeština (Česká republika)English (United Kingdom)

Volná místa

Máte zájem pracovat ve společnosti Q-ELEKTRIK a.s.? V současné době nabízeme pracovní místa uvedené níže.

Zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas platí až do jeho případného písemného odvolání.

Nabídka volných pracovních pozic

Ostrava

Prodejce

Náplň práce:

Zodpovědnost za realizaci přijaté objednávky, a to od okamžiku jejího zavedení do informačního systému do její expedice k zákazníkovi, včetně komunikace se zákazníkem a zajištění souladu dodacích lhůt od našich dodavatelů. Pracovní doba 6:30 - 15:00, s občasným posunutím o hodinu, tedy 7:30 - 16:00. Součástí není nákupní činnost.

Požadavky:

  • vzdělání v oboru elektro, preferujeme silnoproud
  • komunikativnost a zodpovědný přístup k práci
  • znalost angličtiny výhodou
  • informace o platu při osobním jednání, zohledňujeme dosavadní zkušenosti

Elektrikář- vedoucí pracovní skupiny

Požadavky:

  • schopnost vést pracovní skupinu
  • praxe min. 2 roky na VN
  • kvalifikace dle vyhl. 50 §6 a 7 nad 1 000V
  • ŘP skupiny B

Projektant

Požadavky:

  • vzdělání sš nebo vš elektro,  silnoproud
  • znalost práce na PC v rozsahu MS office,
  • znalost práce v Auto-Cadu,
  • schopnost řízení navrženého projektu
  • praxe v oboru min. 1 rok
  • znalost práce v E-planu výhodou

V případě zájmu o kteroukoliv z výše uvedených pozic, prosím, pošlete své CV na výše uvedenou e-mailovou adresu.