• Velkoobchodní prodej elektroinstalačního materiálu
  • Elektromontáže do 110kV
  • Provoz, servis a údržba elektrických zařízení
  • Výroba a servis elektrických zařízení do prostředí s nebezpečím výbuchu
  • Velkoobchodní prodej klimatizačních zařízení LG
  • Velkoobchodní prodej neželezných kovů
Čeština (Česká republika)English (United Kingdom)

Volná místa

Máte zájem pracovat ve společnosti Q-ELEKTRIK a.s.? V současné době nabízeme pracovní místa uvedené níže.

Zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas platí až do jeho případného písemného odvolání.

Nabídka volných pracovních pozic

SKLADNÍK - PRODEJCE

Q - ELEKTRIK a.s. Brno - Modřice

Co u nás budeš dělat?

  • Příjem a následná kontrola zboží (převážně klimatizací)
  • Výdej zboží k osobnímu odběru či expedici
  • Ruční manipulace se zbožím
  • Práce se čtečkou (skener)
  • Jízda na VZV, ale i práce s ručním paleťákem
  • Práce s dokumenty k příjmu a výdeji zboží
  • Komunikace s kolegy ve skladu
  • Obsloužení zákazníků v prodejně
  • Práce v systému K2

Co bychom chtěli od tebe?

  • Trestní bezúhonnost
  • Minimálně výuční list
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Průkaz na VZV (výhoda, ne podmínka)
  • Fyzickou zdatnost a manuální zručnost
  • Komunikativnost a týmového ducha

Co můžeme nabídnout?

  • Budeš u nás pracovat pouze na ranní směny
  • Výplatu dostaneš pravidelně do 10. dne v měsíci
  • Placené přesčasy (není jich moc, ale v letní sezóně mohou být)
  • Nadprůměrné platové ohodnocení
  • Čisté pracovní prostředí (máme úplně novou a moderní halu)
  • Týden dovolené navíc
  • Slevu na firemní výrobky
  • Firemní akce a teambuildingy
  • Nově i možnost pořízení multisport karty

Pokud máš zájem, pošli životopis a něco nám o sobě napiš. Jestli nás zaujmeš, my se ti do 14 dní ozveme a rádi se s tebou setkáme u osobního pohovoru.

OSTRAVA

Pracovní pozice: Servisní technik

Náplň práce:

Práce s frekvenčními měniči pro motory a technologické celky

Práce s elektronickými ochranami nízkého a vysokého napětí

Profylaktické prohlídky a servisní služby pro zákazníka na výše uvedených zařízeních

Spoluúčast na oživování větších technologických celků

Zkoušky a diagnostiky vad

Požadavky:

SŠ (VŠ) elektro, znalost silnoproudé techniky

Min. §6 vyhlášky 50/1978 Sb.

samostatnost, technické myšlení, zodpovědnost, komunikativnost

Pracovní pozice: Servisní technik - MaR

Nastavení, parametrizace, zkoušky zařízení MaR, ŘS, uvádění do provozu

Práce s projektovou dokumentací, manuály, dokumentací a plánů zkoušek

Spolupráce s realizačním týmem při závěrečné fázi montáží

Možnost spolupráce na návrhu technického řešení MaR už od nabídky

Požadavky:

SŠ (VŠ) elektro,

Znalost programovacího prostředí STEP7

znalost silnoproudé techniky výhodou

Pracovní pozice: Projektant Elektro

tvorba elektrotechnické dokumentace NN i VN pro průmysl

zpracování technických řešení a dokumentací

spolupráce a podpora při realizaci projektů

jednání se zákazníky, dodavateli, komunikace v rámci společnosti

Požadavky:

SŠ (VŠ) elektro, znalost silnoproudé techniky, projekční praxe výhodou

znalost práce s CAD systémy

Eplan- výhodou

U všech pozic nabízíme:

Práci ve stabilní společnosti s 30 letou působností na trhu

Stabilní kolektiv a vedení zkušeným pracovníkem

Možnost seberealizace a prostor pro uplatnění Vašich znalostí

Profesní a kariérní růst

Odpovídající platové ohodnocení

Pravidelné odborné školení v ČR a zahraničí

Nástup možný ihned